Mobilny Mechanik -Auto Serwis

 Wynajem Samochodów Osobowych i Dostawczych |Mobilny Serwis| Pomoc Drogowa | Elektryka 

Naprawy powypadkowe 24h Poznań +48 691 850 216 | Mechanika Pojazdowa 24h | Elektromechanika | Skup Aut Poznań i Okolice oraz Gdańsk Gdynia Sopot i Okolice

 

Trójmiasto Telefon:

+48 58 58 59 651

 

Poznań Telefon:  

+48 691 850 216

 

 

Łukasz Wrzesiński Serwis Awaryjne uruchomienie Pojazdu Mobilne naprawy mobilna Stacja Obsługi Pojazdów 24h Mechanik Samochodowy z Dojazdem do Klienta Poznań Mobilny Serwis Bus oraz Osobowe 24h Poznań Diagnoza Naprawa Holowanie 24h  Poznań ul. Młyńska 5/9 61-729 Poznań +48 518027635 Wrzesinski.serwis@o2.pl Nip:7811639656 Regon:522015581
Imię
Telefon
Twój e-mail
Treść wiadomości
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

               Novik-Auto Serwis

Pasja

 

 

Nasza załoga rzadko jest w pracy. Mówimy tak dlatego, że nie jest w pracy ten kto robi to co kocha i dodatkowo bierze za to wynagrodzenie.

Na wyposażeniu naszego serwisu znajduje się urządzenie do pomiaru geometrii zawieszenia. W połączeniu z czterokolumnowym podnośnikiem z wbudowanym podnośnikiem hydropneumatycznym oraz obrotnicami daje możliwość precyzyjnego ustawienia geometrii zawieszenia przedniej oraz tylnej osi.

Wykonujemy przeglądy serwisowe, naprawy główne, bieżące pojazdów. Posiadamy bogate zaplecze przyrządów niezbędnych do wymiany rozrządu Twojego pojazdu. Zajmujemy się również przeprowadzeniem procesu uzyskania przez Twój samochód pozytywnego wyniku badania technicznego. Proces ten obejmuje czynności naprawcze w zakresie niezbędnym do uzyskania pozytywnego wyniku badania technicznego oraz samo przedstawienie pojazdu do takiego badania.

Holowanie i transport pojazdów, motorów i małych maszyn na terenie Poznania oraz na terenie Wielkopolski. Pomoc przy kolizjach i wypadkach oraz wyciąganie pojazdów z rowu.

Wymiana akumulatorów, alternatorów i rozruszników z dojazdem we wskazane miejsce. Zapewniamy nowe części z pisemną gwarancją. Przyjeżdżamy autem mobilnego serwisu i przeprowadzamy kompleksową wymianę.

Diagnostyka komputerowa pojazdu z dojazdem we wskazany adres. Podczas diagnostyki mechanik informuje o wykrytych usterkach oraz cenie naprawy. Istnieje możliwość naprawy auta na miejscu.

Wypompowanie źle zatankowanego paliwa - osuszanie baku wraz z diagnostyką komputerowa. Dojazd we wskazane miejsce bez konieczności holowania auta do warsztatu. Samochód gotowy do jazdy po usłudze.

Naprawy elektryczne i elektroniczne w pojazdach wszystkich marek, wykonywane z dojazdem do Klienta lub w stacjonarnym warsztacie samochodowym. Możliwość odbioru i odstawienia auta po naprawie.

Wykonujemy naprawy mechaniczne i elektryczne w stacjonarnym warsztacie samochodowym, a także dysponujemy sprzętem mobilnego auto serwisu, dzięki czemu możemy naprawić pojazdy na drodze w dowolnej lokalizacji. Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem diagnostycznym oraz schematami pojazdów, co w połączeniu z wiedzą naszych mechaników i elektryków owocuje trafnymi diagnozami i szybkimi naprawami.

Zaufały Nam dziesiątki klientów! Dołącz do zadowolonego grona i miej pewność, że Twój samochód zostanie dokładnie zdiagnozowany i naprawiony!

Wrzesiński-Auto Serwis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JAKIE NAPRAWY WYKONUJEMY?

Szukasz dobrego mechanika samochodowego?

 

Jeśli szukasz naprawdę dobrego mechanika w Poznaniu, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Szczerze wierzymy, że efekty pracy naszej firmy sprostają twoim oczekiwaniom. Nie obawiamy się podjąć żadnej naprawy, oferując przy tym najlepszą cenę z możliwych.

Zależy nam na satysfakcji każdego klienta, ponieważ nie mamy wątpliwości, że podejście do interesantów jest najważniejsze w prowadzeniu jakiejkolwiek firmy. Do każdej z wykonywanych przez nas usług podchodzimy z największym profesjonalizmem, nie ważne, czy mowa o skomplikowanej naprawie istotnej części, czy o wymianie oleju. Wierzymy, że twoje zadowolenie jest kluczem do naszego sukcesu i powinno być dla nas największym priorytetem.

Nasz auto serwis Poznań nie tylko oferuje możliwie najniższą cenę za każdą z wykonywanych usług, ale też wykonuje je w jak najkrótszym czasie. Idealny termin realizacji to ten, który

w pełni odpowiada klientowi – jeśli tylko nic nie stoi na przeszkodzie, z pewnością sprostamy twoim oczekiwaniom również pod tym względem.