Wrzesiński-Auto Serwis

 Wynajem Samochodów Osobowych i Dostawczych |Mobilny Serwis| Pomoc Drogowa | Elektryka 

Naprawy powypadkowe 24h Poznań +48 691 850 216 | Mechanika Pojazdowa 24h | Elektromechanika | Skup Aut Poznań

Łukasz Wrzesiński Serwis Awaryjne uruchomienie Pojazdu Mobilne naprawy mobilna Stacja Obsługi Pojazdów 24h Mechanik Samochodowy z Dojazdem do Klienta Poznań Mobilny Serwis Bus oraz Osobowe 24h Poznań Diagnoza Naprawa Holowanie 24h  Poznań ul. Młyńska 5/9 61-729 Poznań +48 518027635 Wrzesinski.serwis@o2.pl Nip:7811639656 Regon:522015581
Imię
Telefon
Twój e-mail
Treść wiadomości
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Nasz zespół ekspertów w dziedzinie lakiernictwa i blacharstwa gwarantuje, że każda naprawa zostanie wykonana perfekcyjnie. Oferujemy również usługi lakierowania, które pozwolą nadać Twojemu samochodowi niepowtarzalny wygląd. Jeśli mieszkasz w Poznaniu lub okolicach, skorzystaj z naszych usług i przekonaj się sam! Nie trać czasu na szukanie innych firm, które mogą nie sprostać Twoim oczekiwaniom. Wybierz nas, a będziesz zadowolony z efektów!
06 stycznia 2024

Korekta Lakieru Lakiernictwo Blacharstwo Naprawy Powypadkowe Poznań

Czy zdarzyło Ci się, że po poważnym wypadku Twoje auto wygląda jakby przeszło przez prawdziwą bitwę? Nie martw się, mamy rozwiązanie dla Ciebie! Nasza firma specjalizuje się w korekcie lakieru oraz naprawach powypadkowych. Dzięki naszym usługom, Twój samochód będzie wyglądał jak nowy, a Ty będziesz mógł jeździć z dumą po ulicach. Nasz zespół ekspertów w dziedzinie lakiernictwa i blacharstwa gwarantuje, że każda naprawa zostanie wykonana perfekcyjnie. Oferujemy również usługi lakierowania, które pozwolą nadać Twojemu samochodowi niepowtarzalny wygląd. Jeśli mieszkasz w Poznaniu lub okolicach, skorzystaj z naszych usług i przekonaj się sam! Nie trać czasu na szukanie innych firm, które mogą nie sprostać Twoim oczekiwaniom. Wybierz nas, a będziesz zadowolony z efektów!

Wrzesiński-Auto Serwis