Wrzesiński-Auto Serwis

 Wynajem Samochodów Osobowych i Dostawczych |Mobilny Serwis| Pomoc Drogowa | Elektryka 

Naprawy powypadkowe 24h Poznań +48 691 850 216 | Mechanika Pojazdowa 24h | Elektromechanika | Skup Aut Poznań

Łukasz Wrzesiński Serwis Awaryjne uruchomienie Pojazdu Mobilne naprawy mobilna Stacja Obsługi Pojazdów 24h Mechanik Samochodowy z Dojazdem do Klienta Poznań Mobilny Serwis Bus oraz Osobowe 24h Poznań Diagnoza Naprawa Holowanie 24h  Poznań ul. Młyńska 5/9 61-729 Poznań +48 518027635 Wrzesinski.serwis@o2.pl Nip:7811639656 Regon:522015581
Imię
Telefon
Twój e-mail
Treść wiadomości
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Nasz zespół ekspertów w dziedzinie lakiernictwa i blacharstwa gwarantuje, że każda naprawa zostanie wykonana perfekcyjnie. Oferujemy również usługi lakierowania, które pozwolą nadać Twojemu samochodowi niepowtarzalny wygląd. Jeśli mieszkasz w Poznaniu lub okolicach, skorzystaj z naszych usług i przekonaj się sam! Nie trać czasu na szukanie innych firm, które mogą nie sprostać Twoim oczekiwaniom. Wybierz nas, a będziesz zadowolony z efektów!
06 stycznia 2024

Naprawa Samochodów z OC Sprawcy Poznań

Jeśli Twój samochód został uszkodzony w wyniku wypadku, to świetnie, że tu trafiłeś! Nasze ubezpieczenie OC sprawcy to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Wszystkie koszty naprawy Twojego pojazdu zostaną pokryte, a dodatkowo otrzymasz samochód zastępczy na czas trwania naprawy. Nie tracisz mobilności, a my zapewniamy Ci profesjonalną obsługę i szybką realizację. Nie czekaj dłużej - skorzystaj z naszej usługi i odzyskaj pełną sprawność swojego samochodu!

Wrzesiński-Auto Serwis